Prenumeruoti naujienas

Jei norite būti pirmuoju, norėdami sužinoti apie naujausias "Norwex" akcijas ir specialius pasiūlymus, įveskite savo el. Pašto adresą ir įsitikinsime, kad kiekvieną mėnesį gausite naujausius "Norwex" informacinius biuletenius.
Sąlygos ir taisyklės

Naudodami "Norwex" mikropluošto audinius, jūs neliesite ir neįkvėpsite kenksmingų chemikalų. Jūs tiesiog naudosite vandenį ir sukursite švaresnę, sveikesnę savo aplinką.

BacLock® - Sidabriniai pluoštai, naudojami Microfiber Norwex Antibakterijose, naudojant savo savaiminio valymo savybes, padeda išlaikyti švarią, drėgną šluostę, sumažinant pelėsių grybų augimą, bakterijų augimą ir audinių kvapą.

Du valymo būdai.

Sausas valymas

Audinio pluoštai formuoja statinę elektros energiją, kuri, be to, padeda užfiksuoti dulkes, smulkius nešvarumus ir laikyti jas tol, kol ji nusiplauti. Dėl specialios mikropluošto struktūros ir paties pluošto smulkumo mikropluošto audinys valo paviršių giliau nei, pavyzdžiui, medvilninis audinys.

Nenaudokite mikropluošto ant apšvietimo paviršių (išskyrus "Norwex" optinius kaklaskarius).

Šlapias valymas

Naudodami mikropluošto, net nusiplaukite labai purvius ir riebius paviršius - jis pats sugeria purvą, paliekant paviršių visiškai švarią. Sumaišykite audeklą, atsargiai ištraukite vandens perteklių, supilkite jį ir išvalykite bet kokį paviršių, kurį norite nuplauti.

Как ухаживать за микрофибрами