Prenumeruoti naujienas

Jei norite būti pirmuoju, norėdami sužinoti apie naujausias "Norwex" akcijas ir specialius pasiūlymus, įveskite savo el. Pašto adresą ir įsitikinsime, kad kiekvieną mėnesį gausite naujausius "Norwex" informacinius biuletenius.
Sąlygos ir taisyklės

1. Kaip prižiūrėti mikropluošto audinius?

 Nešvarius mikropluošto audinius plaukite 60 ° C temperatūros vandeniu su "Norwex" priemone indams plauti, be baliklių ir minkštiklių. Galima plauti skalbyklėje.

2. Per kiek laiko pristatomos prekės?

Užsakymai, gauti iš konsultantų iki 13.00 val. darbo dienomis, bus pristatyti kitą darbo dieną.

3. Kodėl paviršiai tampa švarūs?

 Valymui naudojant tik vandenį, paviršiai tampa švarūs ─ jie nuvalyti, blizga ir nėra jokių ruoželių. Mikropluošto siūlelis yra 200 kartų plonesnis už žmogaus plauką, todėl Norwex mikropluoštas šiandien yra vienas pažangiausių gaminių valymo pramonėje. 

 

4. Koks skirtumas tarp "Norwex" paprasto mikropluošto audinio ir antibakterinio mikropluošto?

"Norwex" antibakterinis mikropluoštas - BacLock ™ * mikrosidabras drėgname mikropluošto audinyje atlieka savaiminio išsivalymo funkciją. Dėl sidabro Norwex antibakteriniai mikropluošto audiniai ilgiau lieka švarūs, neatsiranda nemalonus bakterijų sukeltas kvapas, nesidaugina pelėsių ir grybelio bakterijos.

 

5. Kaip prižiūrėti mikropluošto audinius?

Mikropluošto audinius skalbkite atskirai arba su kitais skalbiniais, kurie neturi medvilnės pluošto. Visiškai išdžiovinkite. Geriausiam rezultatui pasiekti naudokite Norwex Ultra Power Plus™ skalbimo miltelius. Itin gilioms, įsisenėjusioms dėmėms ar kvapams šalinti, mikropluoštas gali būti pavirinamas 10 minučių, tam, kad leistų mikropluoštui prasiplėsti ir taip pašalinti giliai įstrigusį purvą ir dulkes.

6. Kaip sutaupyti, jei "Norwex" mikropluošto audiniai yra brangūs?

"Norwex" audiniai ir kiti gaminiai yra ilgaamžiai (vienas audinys vidutiniškai tarnauja 2 metus). Valydami su "Norwex" mikropluoštu, jūs sumažinsite valymo išlaidas iki 90%, nes valymui reikia tik vandens!

7. Koks mikropluošto ryšys su sveikata?

Valant "Norwex" mikropluošto audiniais, nėra pavojaus, kad jūs ir kiti kvėpuos ar kitaip kaip sugers chemines medžiagas, nes valydami mes naudojame tik vandenį, todėl mes mus kuriame sveikesnę aplinką. Sumažinus cheminių medžiagų naudojimą kasdieniame gyvenime, mes išsaugosime ne tik savo sveikatą, bet ir neteršime aplinkos.