Prenumeruoti naujienas

Jei norite būti pirmuoju, norėdami sužinoti apie naujausias "Norwex" akcijas ir specialius pasiūlymus, įveskite savo el. Pašto adresą ir įsitikinsime, kad kiekvieną mėnesį gausite naujausius "Norwex" informacinius biuletenius.
Sąlygos ir taisyklės

 Atnaujinta 2018 m. gegužės mėn. 

Įvadas.

Kompanija „Norwex Baltic“ (toliau – „Norwex“) visapusiškai Jus gerbia ir yra įsipareigojusi saugoti Jūsų privatumą, laikydamasi aprašytos privatumo politikos. Ši politika (kartu su mūsų „Naudojimosi sąlygomis“ ir kitais dokumentais) susijusi su Jūsų asmenine informacija, kurią renkame iš Jūsų, taip pat pateikiate mūsų interneto svetainėje www.norwex.lt ar bet kurioje kitoje „Norwex“ interneto svetainėje, ir nuostatomis, kaip ši informacija gali būti naudojama. 

Prašome atidžiai perskaityti, kad suprastumėte mūsų vykdomą privatumo politiką ir taikomą praktiką, susijusią su Jūsų asmenine informacija ir jos taikymo taisyklėmis. Naudodamiesi mūsų interneto svetaine, Jūs sutinkate su šia privatumo politika. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad ši politika gali keistis. Jūs, nuolat naudodamiesi mūsų interneto svetaine, be jokio išankstinio perspėjimo sutinkate su privatumo politikos turinio pakeitimais, todėl prašome periodiškai susipažinti su atnaujintu šios politikos turiniu.

Vaikai, jaunesni nei 13 metų

„Norwex“ interneto svetainė skirta naudotis asmenims, kurie yra vyresni nei 13 metų. Jei esate jaunesni nei 13 metų, negalite pateikti jokios asmeninės informacijos interneto svetainėje. Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš asmenų, jaunesnių nei 13 metų amžiaus. Jei esate jaunesni nei 13 metų, negalite užsiregistruoti svetainėje, įsigyti pirkinių per interneto svetainę arba atsiųsti mums informaciją apie save. Sužinoję, kad surinkome asmeninę informaciją iš vaiko, jaunesnio nei 13 metų be tėvų sutikimo, mes ištriname šią informaciją. Jei manote, kad turime informacijos iš asmens, jaunesnio nei 13 metų, prašome susisiekite su mumis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

Informacija, kurią mums pateikiate patys

Mes galime rinkti ir naudoti šią Jūsų pateiktą informaciją:

• Informaciją, kurią pateikiate užpildę registracijos formas mūsų interneto svetainėse: gimimo data ir vieta, banko sąskaitos numeris (pvz., atsiskaitomosios banko sąskaitos numeris), mokėjimo kortelės numeris (pvz.: kreditinės kortelės, debetinės kortelės ir t. t.), socialinio draudimo numeris, pareigos, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė ir kita informacija, kurią pateikiate registruodamiesi mūsų interneto svetainėje kaip nuolatinis lankytojas, taip pat užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį apie vykdomas akcijas ir pan.;

• Informaciją, kurią pateikiate norėdami dalyvauti konkurse ar kitoje reklamos akcijoje;

• Informaciją, kurią pateikiate pranešdami apie kilusias problemas mūsų interneto svetainėse; 

• Jūsų korespondenciją (taip pat ir elektroninio pašto adresus), jei norite susisiekti su mumis;

• Jūsų atsakymus į mūsų skelbiamų apklausų klausimus, kurias atliekame mokslinių tyrimų tikslais. Tačiau Jūs galite nesutikti dalyvauti tokiose apklausose;

• Informaciją apie Jūsų sandorius ir užsakymus, kuriuos vykdote naudodamiesi mūsų interneto svetainėmis. 

     

 Informacijos naudojimas

Informaciją, kurią renkame apie Jus arba Jūs patys ją mums pateikiate, taip pat bet kokią asmeninę informaciją, mes naudojame šiems tikslams: 

• Sukurti tokį interneto svetainės turinį, kuris būti patogus Jums;

• Suteikti Jums išsamios informacijos apie mūsų gaminius ir paslaugas;

• Įvykdyti savo įsipareigojimus pagal sutartis, sudarytas tarp Jūsų ir mūsų; 

• Pranešti apie mūsų pasikeitusias paslaugas; 

• Vykdyti rinkodaros ir reklamos kampanijas; 

• Gauti Jūsų mokėjimus.

Mes galime naudoti Jūsų informaciją arba leisti kruopščiai atrinktoms trečiosioms šalims naudoti informaciją apie Jus, norėdami Jus informuoti apie prekes ir paslaugas, kurios Jums gali būti aktualios, bet tik tuo atveju, jei Jūs sutinkate bendrauti anksčiau aprašytomis sąlygomis. Jei nesutinkate, kad naudotume Jūsų informaciją aprašytomis sąlygomis ar teiktume informaciją tretiesiems asmenims rinkodaros tikslais, prašome asmeniškai susisiekti su mumis.

Priklausomai nuo to, ar jūs suteikėte savo sutikimą, mes galime naudoti Jūsų asmeninius duomenis arba leisti pasirinktam trečiajam asmeniui naudoti duomenis, kad galėtumėte pateikti informaciją apie prekes ir paslaugas, kurios Jums gali būti įdomios, ir susisiekti su jumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Jei esate mūsų kompanijos klientas, mes su Jumis susisieksime naudodami tik elektronines ryšio priemones (el. paštu arba SMS žinute), kad suteiktume informaciją apie anksčiau įsigytas prekes ir jų naudojimo galimybes.

 

IP adresai

Jei Jūsų šalies teisės aktai IP adresą ir kitus informacijos duomenis traktuoja kaip asmeninę informaciją, tokiu atveju mes laikomės asmens duomenų reglamento.

 Interneto švyturiai

Interneto švyturiai (dar vadinami pikselių žymomis (angl. web beacons)) yra elektroniniai vaizdai, esantys tinklalapiuose, leidžiantys mums suskaičiuoti naudotojus, kurie aplankė mūsų internetinę svetainę ir kitą susijusią tinklalapių statistiką (pavyzdžiui, registruojant tam tikro tinklalapių turinio populiarumą ir tikrinant sistemos ir serverio vientisumą). Interneto švyturiai nėra naudojami jūsų asmeninei informacijai pasiekti svetainėse, jie naudojami tik apibendrintam tinklalapių naudojimo statistikos rinkimui.

 

 

Trečiųjų šalių reklamos transliuotojai

Kai kurias interneto svetainių reklamas aptarnauja trečiųjų šalių reklamos įmonės. Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų reklamuotojai taip pat gali naudoti slapukus / arba žiniatinklio indikatorius, siekiant apdoroti bendrą ir nesuasmenintą informaciją apie mūsų vartotojus. Mes negalime kontroliuoti trečiųjų šalių reklamuotojų technologijos ar tai, kaip ją panaudoti. Jei turite kokių klausimų dėl reklamos, turite susisiekti su atsakingu reklamuotoju asmeniškai.

Naudotojo turinys

Jūs esate atsakingas už bet kokį turinį, įskaitant asmeninę informaciją, kurią jūs teikiate publikavimui ar patalpinimui interneto svetainėse, arba persiuntimui kitiems svetainių vartotojams (kartu „Vartotojo duomenys“). Jūsų vartotojo duomenys skelbiami ir perduodami kitiems svetainių vartotojams jūsų pačių atsakomybe. Nors mes apribojame prieigą prie tam tikrų puslapių ir jūs galite nustatyti konkrečius tokios informacijos konfidencialumo nustatymus savo paskyros profilyje, prašome atkreipti dėmesį, kad saugumo priemonės nėra tobulos. Be to, mes negalime kontroliuoti kitų svetainių vartotojų galimybių, su kuriais jūs gali pasirinkti dalintis savo vartotojų duomenimis; todėl mes negalime garantuoti, kam bus prieinami jūsų vartotojo duomenys. Mes neatsakome už tai, kad tretieji asmenys apeina svetainėse esančius privatumo nustatymus ar saugumo priemones. Jūs suprantate ir patvirtinate, kad net ištrynus savo vartotojo duomenis,  jų kopijos gali būti matomos talpykloje ir archyvuotuose puslapiuose arba juos gali būti nukopijavę ir išsaugoję kitų svetainių vartotojai. Teisingą prieigą ir svetainėse pateiktos informacijos naudojimą, įskaitant vartotojo duomenis, reglamentuoja ši privatumo politika ir mūsų naudojimo taisyklės. Prašome pranešti apie žinomus ar galimus pažeidimus.

Jūsų informacijos atskleidimas

Mes galime atskleisti asmeninę informaciją, kurią pateikiate šioje interneto svetainėje, šioms trečiosioms šalims:

 • Mūsų įmonių grupei (pvz.: mūsų kontroliuojančiajai bendrovei, antrinėms įmonėms ir filialams);
 • Įmonės, remiančios mūsų verslą, pvz.: interneto paslaugų teikėjams, žiniatinklio analizės paslaugų teikėjams, el. pašto paslaugų teikėjams.Mes taip pat galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims tokiu atveju:
 • Remdamiesi teismo nutartimi ar kita teisės prievole; 
 • Pagerinti mūsų naudojimo sąlygas, pardavimo sąlygas ar sutartis.
 • Mes siekiame apsaugoti „Norwex“ klientų interesus, užtikrinti asmens duomenų apsaugą ir privatumą. Asmens duomenų apsaugai priskiriamas ir keitimasis informacija su tokiomis įmonėmis ir organizacijomis, kurios ieško būdų, kaip užkirsti kelią sukčiavimui, ir sumažinti kredito riziką. 
 • Mes leidžiame Jums patiems nuspręsti, kokią asmeninę informaciją norite mums teikti. Mes sukūrėme tokius mechanizmus, kurie leidžia Jums patiems kontroliuoti Jūsų asmeninę informaciją: 

   

Slapukai

„Slapukai“ – tai nedideli failai, saugomi naršyklėje arba kompiuteryje standžiajame diske. „Slapukų“ naudojimas padeda mums tobulinti mūsų kompanijos interneto svetainę, kad galėtume teikti geresnes individualizuotas paslaugas. „Slapukų“ naudojimas mums leidžia įvertinti auditorijos dydį ir sukurti klientų naudojimosi įpročių interneto svetaine modelius, saugoti informaciją apie Jūsų pageidavimus, kad galėtume priderinti mūsų interneto svetainę pagal kiekvieno Jūsų individualius poreikius, paspartinti funkcijų „Ieškoti“ ir „Atpažinti“ veikimą, Jums grįžus į mūsų interneto svetainę. 

Mūsų interneto svetainėje naudojami „slapukai“, siekiant išskirti Jus iš kitų mūsų interneto svetainės vartotojų. Todėl mes galime akimirksniu priderinti mūsų interneto svetainę pagal Jūsų poreikius, kai naršote mūsų interneto svetainėje. Tačiau Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad atsisakytumėte „slapukų“ arba pastaroji įspėtų Jus, kai siunčiami „slapukai“. Jei apribosite mūsų naudojamus „slapukus“, atkreipkite dėmesį, kad dalis mūsų interneto svetainės turinio gali būti nepasiekiama arba pastarasis funkcionuos netinkamai. 

Jei užsiregistravote mūsų interneto svetainėje ir ja naudojatės kaip registruotas klientas, vadinasi, Jūs sutinkate, kad mes naudojame „slapukus“. 


„Norwex“ reklaminiai pasiūlymai

Jei nenorite, kad „Norwex“ Jūsų el. pašto adresu siųstų reklaminius pranešimus, atsisakykite šios paslaugos. Prisijungę prie skilties „Naujienos“, esančios pagrindiniame mūsų interneto svetainės puslapyje, spustelėkite „Atsisakyti prenumeratos“ arba siųsti pranešimą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad atsisakote naujienų ir kitų reklaminių pranešimų prenumeratos. 

Asmeninė reklama

Jei nepageidaujate, kad mūsų kompanijos apie Jus surinkta asmenine informacija naudotųsi tretieji asmenys, Jums siųsdami asmeninius reklaminius pranešimus, išsiųskite mums pranešimą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. kuriuo patvirtinsite, jog atsisakote gauti reklaminių pranešimų iš trečiųjų šalių. 

Naujienlaiškių prenumeratos atsisakymas

Jei nenorite, kad „Norwex“ Jūsų el. pašto adresu siųstų reklaminius pranešimus, atsisakykite šios paslaugos, išsiųsdami laišką el.pašto adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., kad atsisakote naujienų ir kitų reklaminių pranešimų prenumeratos ir nurodydami el.pašto adresus, į kuriuos nebenorite gauti mūsų reklaminių pranešimų. Mes užtikriname, kad  per dešimt darbo dienų, šie el. pašto adresai bus atšaukti ir jums daugiau nebebus siunčiami pranešimai.

 


Jūsų teisės

 

Jūs turite teisę paprašyti mūsų nenaudoti jūsų asmeninės informacijos duomenų rinkodaros tikslais. Mes informuosime jus (prieš surinkdami jūsų duomenis), jei mes ketiname naudoti jūsų duomenis šiems tikslams arba planuojame atskleisti jūsų asmeninę informaciją tretiesiems asmenims tokiais tikslais. Galite pasinaudoti savo teisėmis, kad išvengtumėte tokio apdorojimo, patikrindami konkrečias formas, kurias mes naudojame norėdami surinkti jūsų duomenis. Taip pat bet kada galite pasinaudoti teise kreiptis į mus el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Mūsų interneto svetainėse laikas nuo laiko gali atsirasti nuorodų į mūsų partnerių, reklamos tiekėjų ir pan. interneto svetaines. Atkreipkite dėmesį, kad sekdami nuorodomis, Jūs patenkate į kitas interneto svetaines, kuriose vykdoma kitokia privatumo politika, todėl mes neprisiimame jokios atsakomybės už kitose interneto svetainėse taikomą privatumo politiką. Todėl, prieš pateikdami bet kokius asmeninius duomenis kitose interneto svetainėse, susipažinkite su konkrečios interneto svetainės vykdoma privatumo politika.


Prieiga prie informacijos

Jūs galite koreguoti, keisti, atnaujinti ar ištrinti asmeninę informaciją, naudodamiesi mūsų interneto svetainėje siūlomomis galimybėmis arba asmeniškai susisiekę su mumis. Mes, kiek įmanoma greičiau, stengsimės pakeisti asmeninės informacijos turinį pagal Jūsų pageidavimus. Jūs galite koreguoti tik tuos asmeninės informacijos duomenis, kuriuos leidžia atlikti mūsų interneto svetainės techninės galimybės, nes pasitaiko atvejų, kai Jūsų informacija lieka mūsų duomenų bazėse, nes ne visuomet ją galima visiškai ištrinti iš mūsų interneto svetainės. Esant poreikiui, Jūsų prieiga prie mūsų interneto svetainės gali būti ribojama.

 

Duomenų saugojimas

Mes dėsime visas pastangas, siekdami užtikrinti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai, laikantis šios privatumo politikos. Visa Jūsų pateikta asmeninė informacija saugoma saugiuose serveriuose. Bet kokios mokėjimo operacijos bus šifruojamos naudojant SSL technologiją. Jūs gausite slaptažodį (arba jį pasirinksite patys), kurį naudodami Jūs pasieksite konkrečią mūsų interneto svetainės dalį ir būsite asmeniškai atsakingi už šio slaptažodžio konfidencialumą. Prašome saugoti ir niekam neatskleisti prisijungimo duomenų.

Duomenų saugumas

Mes įdiegėme saugos priemones, kurios saugo Jūsų asmeninę informaciją nuo atsitiktinio praradimo ir neteisėtos prieigos, naudojimo, turinio keitimo ir atskleidimo. Visa Jūsų pateikta informacija mums saugoma saugiuose serveriuose su užkardomis. Visi mokėjimai, kuriuos atliekate mūsų interneto svetainėje, yra užkoduoti naudojant SSL technologiją. 

Jūsų informacijos saugumas taip pat priklauso nuo jūsų. Mes rekomenduojame būti atsargiems dėl informacijos pateikimo tokiose svetainėse kaip „naujienų biuleteniai“. Tai yra informacija, kurią gali peržiūrėti bet kuris svetainės naudotojas.

Deja, informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus. Nors mes darome viską, kad apsaugotume Jūsų asmeninę informaciją, tačiau negalime garantuoti, kad Jūsų asmeninė informacija, perduodama naudojantis mūsų interneto svetaine, yra visiškai saugi. Todėl bet koks asmeninės informacijos perdavimas yra Jūsų pačių rizika. Gavę Jūsų informaciją, mes stengsimės užkirsti kelią neteisėtam jos naudojimui, taikydami griežtas duomenų saugos procedūras ir funkcijas.

Privatumo politikos pokyčiai

Privatumo politika gali keistis. Jūsų naudojimasis mūsų interneto svetaine vertintinas kaip Jūsų sutikimas dėl privatumo politikos turinio pakeitimų. Jūs atsakote už tai, kad laikas nuo laiko apsilankysite šiame interneto puslapyje, kad patikrintumėte, ar nėra jokių privatumo politikos turinio pakeitimų.

Šios privatumo politikos turinio paskutiniojo atnaujinimo data nurodyta interneto puslapio viršuje. 

 

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų ar kilo neaiškumų dėl šios privatumo politikos, prašome susisiekite su mumis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

RAB NORWEX BALTIC filialas, Varpo g. 34, LT-76241 Šiauliai, Lietuva,

 Tel. +370 41 420 540; Mob. +370 670 278 43;

 

Ginčų dėl ES saugumo erdvės reikalavimų sprendimas

Jei skundas ar ginčas negali būti išspręstas, „Norwex“ bendradarbiauja su ES duomenų apsaugos institucijomis ir dalyvauja kuriant ginčų sprendimo grupę kartu su ES duomenų apsaugos institucijomis.

Dėkojame, kad skyrėte laiko susipažinti su „Norwex“ privatumo politika!