Prenumeruoti naujienas

Jei norite būti pirmuoju, norėdami sužinoti apie naujausias "Norwex" akcijas ir specialius pasiūlymus, įveskite savo el. Pašto adresą ir įsitikinsime, kad kiekvieną mėnesį gausite naujausius "Norwex" informacinius biuletenius.
Sąlygos ir taisyklės

Mūsų kompanijai labai svarbu prisidėti prie geresnės ateities kūrimo. Mes džiaugiamės galėdami pranešti, kad kompanija pakeitė savo misiją. Pokyčiai labai paprasti, bet reikšmingi.

Naujoji "Norwex" misija skamba taip: "Gerinti gyvenimo kokybę, iš esmės mažinant chemikalų naudojimą mūsų namuose“. 

 

Mūsų tikslas – mažinti cheminių priemonių naudojimą, tam, kad namai taptų saugiu prieglobsčiu visiems juose gyvenantiems, taip pat saugant sveiką ir švarią aplinką ateities kartoms. Tam, kad geriau atspindėti naująją kompanijos misiją, buvo sukurtas ir patvirtintas naujas "Norwex" logotipas:

 

 

 

"Vandens lašas" atspindi mūsų paveldą – švarų, mus supantį pasaulį, ateities kartoms. "Lapelis" simbolizuoja mūsų įsipareigojimą saugoti gamtą. "Namas" atspindi mūsų misiją, nenaudoti chemikalų tvarkantis namuose ir laikantis asmens higienos, tam, kad visiems būtų sukurtas saugus prieglobstis. "Ratas" pabrėžia tai, kad mūsų misija ir vizija yra globali, aktuali visame pasaulyje.