Prenumeruoti naujienas

Jei norite būti pirmuoju, norėdami sužinoti apie naujausias "Norwex" akcijas ir specialius pasiūlymus, įveskite savo el. Pašto adresą ir įsitikinsime, kad kiekvieną mėnesį gausite naujausius "Norwex" informacinius biuletenius.
Sąlygos ir taisyklės

Saugūs, efektyvūs ir tvarūs

Mūsų įsipareigojimas šviesesnei ateičiai prasideda nuo gaminių misijos. Visi „Norwex“ gaminiai bus naudingi Jums pagal 3 kriterijus: saugūs, efektyvūs ir ilgalaikiai!

Prekių katalogas

Švarūs namai, švari sąžinė

Oro užterštumas uždarose patalpose yra didžiausia sveikatą trikdančių problemų. Chemikalų aktyvumas patalpose yra iki 70 kartų intensyvesnis nei lauke. Didžioji dalis šios taršos kyla iš kasdien naudojami gaminių, įskaitant namų valymui  skirtus valiklius. Naudodami „Norwex“ gaminius, Jūs, galite sumažinti šią taršą.

 

Valant „Norwex“ mikropluošto šluostėmis, Jums nereikės nuodingų chemikalų, Jūs  naudosite tik vandenį ir sukursite švaresnę, sveikesnę savo namų aplinką. Valymo efektas Jus nustebins! Mikropluošto audiniai turi neįtikėtinai didelę valymo galią.

Švelni kūno priežiūra

 

Vidutinis vartotojas per dieną naudoja 12 asmens higienos priežiūros priemonių, iš kurių daugelyje yra kenksmingų cheminių medžiagų, Su "Norwex" asmens higienos gaminiais Jūs galite suteikti savo šeimai priemones, kurios nekenks jų sveikatai. Jie to nusipelno!

"Norwex" asmens priežiūros gaminių asortimento tiekėjai yra iš viso pasaulio, kad galėtume Jums pateikti geriausius rezultatus. Gaminiai turi tarptautiniu mastu pripažintus sertifikatus, kuriais galite pasitikėti: ECOCERT, NaTrue, BDIH ir EcoGruppo.