Prenumeruoti naujienas

Jei norite būti pirmuoju, norėdami sužinoti apie naujausias "Norwex" akcijas ir specialius pasiūlymus, įveskite savo el. Pašto adresą ir įsitikinsime, kad kiekvieną mėnesį gausite naujausius "Norwex" informacinius biuletenius.
Sąlygos ir taisyklės

Šiandien „Norwex“ yra tarptautine įmonė, kurios siekis dėl šviesesnes ateities vienija ir jungia tris žemynus. Tačiau viskas prasidėjo Norvegijoje, siekiant nuvalyti vabalėlius nuo priekinio automobilio stiklo...

 

 

Viskas prasidėjo Norvegijoje, siekiant nuvalyti vabalėlius nuo priekinio automobilio stiklo. 1994m. Bjornui Nicolaisenui buvo parodyta „stebuklinga“, iš paprasto mikropluošto pagaminta medžiaga. Su šia medžiaga, naudojant tik vandenį, buvo gerai nuvalytas itin nešvarus automobilio stiklas. Dėl ypatingo tankio medžiaga pasižymėjo neįprastomis valomosiomis savybėmis.

Netrukus po šio atradimo Norvegijoje duris atvėrė bendrovė „Eidsvoll Miljoprodukter“. Jos veikla buvo grindžiama pažangiu principu „Švara be chemijos“. Šio principo esmė – Švedijoje sukurti  mikropluošto audiniai. Tai buvo naujoviškas ir pažangus valymo būdas: valoma tik su unikalaus mikropluošto šluoste ir vandeniu, taip itin sumažinant chemikalų naudojimą. 1995 m. „Norwex“ atėjo į namų rinką Norvegijoje. Dėl paprastos, bet tikrą perversmą sukėlusios idėjos „Švara be chemijos“ kompanijos verslas ėmė sparčiai plėtotis. Ši nauja valymo idėja išplito po visą šalį. Norvegijoje kompanija įsikūrė labai kukliame pastate, nes gautą pelną investavo į verslo plėtrą. Jau nuo pat pradžių kompanija stengėsi keisti gyvenimo kokybę.

 

Koncepsija "Švara be chemijos" sėkmingai plito ir buvo išvežta už Norvegijos ribų...  Mažas, raudonas mikropluošto audinys 1999 m. pavasarį nukeliavo į Kanadą. „Eidisvoll Miljoprodukter“ nusprendė įkurti užsienyje savo pirmąją dukterinę įmonę "Norwex Enviro Products“. Vadovaujantis „Norwegian Experiance (Norvegų patirtis) „Norwex“ sparčiai auga Šiaurės Amerikoje. Patyrus nuostabų augimą, siekiant tolesnio tarptautinės plėtros galimybių, buvo įkurta "Norwex Holding "įmonė.

Latvijoje įkurta "Norwex Baltic", kuri dabar sėkmingai veikia visose trijose Baltijos šalyse: Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje.

 

"Norwex" sukūrė ir patentavo unikalią technologiją, sujungiančią mikropluoštą su sidabru, dabar žinomą kaip "BacLock®" technologija. Ir tampa lyderiais šioje pramonės šakoje.

 

Oficialiai savo veiklą pradėjo  bendrovė „Norwex Australija“.  Šios rinkos itin spartus augimas vis dar stebina. Tai rodo, kad „Norwex“ misija ir kompanijos skiriamas dėmesys aplinkai bei siekis gerinti gyvenimo kokybę atitiko šios rinkos poreikį, todėl Australija yra trečia pagal dydį pasaulinės kompanijos rinka.

Reaguodama į didėjančią vartotojų paklausą, "Norwex" plečia gaminių asortimentą ir pasiūlo išskirtinius asmens higienos gaminius be kenksmingų cheminių medžiagų. Išplečiama "Norwex" misija: "Gerinti gyvenimo kokybę, iš esmės mažinant cheminių produktų naudojimą laikantis asmens higienos ir buityje".

 

 

 

 

"Norwex" Kinijoje atidaro savo mikropluošto gamyklą,  siekdama užtikrinti kokybę ir patenkinti augančią  "Norwex" mikropluošto gaminių paklausą.

Plečiama pagrindinės bendrovės „Norwex Enviro Products“ Kanada būstinė, kad patenkintų augančios Šiaurės Amerikos rinkos poreikius kompanijos gaminiams.

 

Toliau vyksta „Norwex“ plėtra: oficialiai atidaryta „Norwex JAV“.

Pristatoma išplėsta „Norwex“ asmens priežiūros gaminių linija.

 

Siekiant užtikrinti aukščiausio lygio klientų aptarnavimą, atidarytas "Norwex" JAV distribucijos centras, su visiškai automatizuota užsakymų apdorojimo sistema.

Švenčiame  20-ąsias įmonės veiklos metines. Mes džiaugiamės, kad esate mūsų šeimos dalis!

Išplečiama "Norwex" misija: "Gerinti gyvenimo kokybę, iš esmės mažinant chemikalų naudojimą mūsų namuose". Mūsų naujas logotipas, kuriame yra vandens lašelis, medžio lapas ir namelis, mūsų įmonės misiją atsispindi dar tiksliau.

Pradėtas naujas "Norwex" judėjimas (pradžioje vadinamas "RACE" - prieš kenksmingą chemiją gamtoje). Jo tikslas - iš esmės sumažinti pavojingų buitinių cheminių medžiagų naudojimą, sukurti saugesnę aplinką ir sveikesnę planetą. Norėdami paremti judėjimą, apsilankykite specialioje  svetainėje, kuri sujungia mūsų pasaulinę bendruomenę su vienodai mąstančiais asmenimis  ir mes informuosime jus apie naujus būdus, kaip kartu mes galime padaryti teigiamą poveikį aplinkai.