Prenumeruoti naujienas

Jei norite būti pirmuoju, norėdami sužinoti apie naujausias "Norwex" akcijas ir specialius pasiūlymus, įveskite savo el. Pašto adresą ir įsitikinsime, kad kiekvieną mėnesį gausite naujausius "Norwex" informacinius biuletenius.
Sąlygos ir taisyklės

Mūsų lyderiai

"Norwex" įkūrėjas ir valdybos pirmininkas

 Bjorn kompaniją „Norwex“ įkūrė 1994 metais. Buvęs teisininkas dirbo Norvegijos Aplinkos ministerijoje. 2007 metais jis paliko šį darbą, norėdamas įgyvendinti savo seną svajonę – padėti kitiems siekti savo tikslų kartu su „Norwex“. Šiuo metu jis vadovauja bendrovei, plėtodamas pagrindines vertybes, misiją, tikslus, kurdamas prekės ženklo strategiją.

 

Mes visi paliksime tam tikrą – gerą ar blogą – palikimą. Tai mūsų veiksmai, kurie lems, kaip mus prisimins ir kokį poveikį mūsų gyvenimas turės kitiems. Tik nuo Jūsų priklauso, ką paliksite būsimoms kartoms."

 

„Norwex“ Generalinė direktorė

 Judy, turėdama daugiau nei 20 metų patirtį finansų ir verslo valdymo srityje, vadovauja „Norwex“ operacijoms ir pardavimams visoje Kanadoje. Ji kompanijoje „Norwex“ dirba daugiau nei 8 metus ir yra lyderė, kurianti tvirtus darbo santykius visoje organizacijoje. Ilgametę tarptautinėse operacijose ir pardavimuose įgytą patirtį Judy panaudoja įgyvendinant įmonės strateginius tikslus. Pagrindiniai Judy tikslai yra strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, vizijos ir kultūros kūrimas Kanados organizacijoje. Judy nuoširdžiai padeda žmonėms kurti asmeninį verslą ir įgyvendinti savo svajones, kartu  gerinant ir gyvenimo kokybę. 

 

„Kasdien mane įkvėpia „Norwex“ konsultantai. Jie suteikia prasmę savo darbui, padėdami kitiems gyventi pilnavertį ir sveikesnį gyvenimą. “

 

 

 

"Norwex" įkūrėja 

Kai Gerd Dorshuck pademonstravo mikropluošto galią, Debbie 1999 metais į Šiaurės Ameriką įvežė „Raudonąjį audinuką“,  įkūrė „Norwex“ biurą ir dabar mes pirmaujame visame pasaulyje. 2008 metais Kanados verslo ir vartotojų asociacija Prairie regione Debbie skyrė „The Ernst & Young“ metų verslininko premiją. Debbie, pasakojanti konsultantams, kaip tapti sėkmingais verslininkais, yra pasiryžusi siekti „Norwex“ tikslo – įkvėpti ateities kartas mažinti chemikalų kiekį namuose, kad mūsų planeta būtų daug švaresnė ir sveikesnė. 

Mano nuomone, mūsų palikimas nėra tai, kiek mes pasiekėme, bet tai, kiek mes galime pasiekti. Darbas „Norwex“ mus paverčia optimistais, nes mes, dirbdami šioje kompanijoje, tikime šviesesne ateitimi ir žinome, kad dirbdami kartu mes galime neįtikėtinai daug!"

 

"Norwex Baltic" valdybos narys

Anda savo aistra ir kūrybiškumu klientų aptarnavimo srityje, rodo pavyzdį savo kolegoms tiek Latvijoje, tiek kaimyninėje Lietuvoje ir Estijoje.

“Tas, kuris nedirba, tas apie darbą kalba. Tas, kuris nesugeba darbo padaryti, darbą kritikuoja. Tas, kuris dirba, tyli, o jo darbas kalba apie jį.” (Rainis)