Prenumeruoti naujienas

Jei norite būti pirmuoju, norėdami sužinoti apie naujausias "Norwex" akcijas ir specialius pasiūlymus, įveskite savo el. Pašto adresą ir įsitikinsime, kad kiekvieną mėnesį gausite naujausius "Norwex" informacinius biuletenius.
Sąlygos ir taisyklės

Mūsų komanda

"Norwex" įkūrėjas ir valdybos pirmininkas

 Bjorn kompaniją „Norwex“ įkūrė 1994 metais. Buvęs teisininkas dirbo Norvegijos Aplinkos ministerijoje. 2007 metais jis paliko šį darbą, norėdamas įgyvendinti savo seną svajonę – padėti kitiems siekti savo tikslų kartu su „Norwex“. Šiuo metu jis vadovauja bendrovei, plėtodamas pagrindines vertybes, misiją, tikslus, kurdamas prekės ženklo strategiją.

 

Mes visi paliksime tam tikrą – gerą ar blogą – palikimą. Tai mūsų veiksmai, kurie lems, kaip mus prisimins ir kokį poveikį mūsų gyvenimas turės kitiems. Tik nuo Jūsų priklauso, ką paliksite būsimoms kartoms."

 

„Norwex“ Generalinė direktorė

 Judy, turėdama daugiau nei 20 metų patirtį finansų ir verslo valdymo srityje, vadovauja „Norwex“ operacijoms ir pardavimams visoje Kanadoje. Ji kompanijoje „Norwex“ dirba daugiau nei 8 metus ir yra lyderė, kurianti tvirtus darbo santykius visoje organizacijoje. Ilgametę tarptautinėse operacijose ir pardavimuose įgytą patirtį Judy panaudoja įgyvendinant įmonės strateginius tikslus. Pagrindiniai Judy tikslai yra strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, vizijos ir kultūros kūrimas Kanados organizacijoje. Judy nuoširdžiai padeda žmonėms kurti asmeninį verslą ir įgyvendinti savo svajones, kartu  gerinant ir gyvenimo kokybę. 

 

„Kasdien mane įkvėpia „Norwex“ konsultantai. Jie suteikia prasmę savo darbui, padėdami kitiems gyventi pilnavertį ir sveikesnį gyvenimą. “

 

 

 

"Norwex" valdybos narys  

Peter, turėdamas 28 metų tarptautinės prekybos vadovo patirties, yra atsakingas už strateginį produktų ir gaminių pardavimą tokiose šalyse kaip Norvegija, Baltijos šalys, Australija, JAV, Kanada, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Airija ir Švedija, kuriose veikia „Norwex“ biurai, bet ir už naujų rinkų paiešką, nuolatinių ryšių su klientais išlaikymą ir plėtojimą. Peter, nusprendęs dalytis „Norwex“ misija su pasauliu ir skatinantis konsultantus ją skleisti, prisideda prie „Norwex“ tikslo – įkvėpti ateities kartas mažinti chemikalų kiekį namuose.  

 

"Įdomu stebėti „Norwex“ judėjimo augimą visame pasaulyje. Žmonės ieško konkrečių sveikatos ir aplinkosaugos problemų, su kuriomis mes visi susiduriame, sprendimo būdų, o „Norwex“ juos... siūlo. "

 

 

 

"Norwex" įkūrėja ir vyriausioji pardavimų vadovė

 Delbie – „Norwex“ pardavimo vadovė JAV, turinti 28 metų darbo patirtį prekių pristatymo namuose srityje. 1999 metais ji buvo atsakinga už „Norwex“ biuro įkūrimą Kanadoje. 2008 metais Kanados verslo ir vartotojų asociacija Prairie regione Delbie skyrė „The Ernst & Young“ metų verslininko premiją. Delbie, pasakojanti konsultantams, kaip tapti sėkmingais verslininkais, yra pasiryžusi siekti „Norwex“ tikslo – įkvėpti ateities kartas mažinti chemikalų kiekį namuose, kad mūsų planeta būtų daug švaresnė ir sveikesnė. 

Mano nuomone, mūsų palikimas nėra tai, kiek mes pasiekėme, bet tai, kiek mes galime pasiekti. Darbas „Norwex“ mus paverčia optimistais, nes mes, dirbdami šioje kompanijoje, tikime šviesesne ateitimi ir žinome, kad dirbdami kartu mes galime neįtikėtinai daug!"

 

"Norwex" rinkodaros vadovas

Amy yra atsakinga už „Norwex“ rinkodaros kompanijas, viešųjų ryšių valdymą, bendravimą su žiniasklaida, prekės ženklo sėkmę ir gaminių vadybą. „Oprahʼs O“ sąraše buvo daugybė pirmaujančių ekologiškų gaminių, kuriuos ji sukūrė tiesioginės rinkodaros įmonėms. 2013 metais ji sukūrė „Norwex Movement“ interneto svetainę. Pastaruoju metu Amy daug dėmesio skiria cheminių medžiagų mažinimo aplinkoje, tvarumo, atliekų perdirbimo ir sveiko gyvenimo būdo klausimams. 

Esu mama, todėl noriu apsaugoti savo vaikus nuo kenksmingo cheminių medžiagų poveikio ir užtikrinti saugesnę jų ateitį. Svarbu, kad cheminės medžiagos būtų išbandytos saugiai, prieš jas pradedant naudoti. Kurkime tokį pasaulį, kuriame vartotojai galėtų rinktis švaresnius ir sveikesnius produktus.

IT vadovas

Amelia – skaitmeninio pasaulio ekspertė, daugiau nei 20 metų dirbanti informacinių technologijų srityje. Ji įpareigota sukurti vartotojui patogią interneto svetainę, nesudėtingas, specialių žinių nereikalaujančias programas ir daryti viską, kas įmanoma, kad padėtume lyderiams, jų komandoms ir pirkėjams. 

Norėdami pasiekti puikių rezultatų, Jums būtina komanda. „Norwex“ siekia aukščiausio klientų aptarnavimo lygio, todėl galite būti tikri, kad mūsų sukurtos technologijos padės plėtoti Jūsų verslą ir garantuos, kad mes esame kartu kiekviename žingsnyje."

"Norwex Baltic" valdybos narys

Anda savo aistra ir kūrybiškumu klientų aptarnavimo srityje, rodo pavyzdį savo kolegoms tiek Latvijoje, tiek kaimyninėje Lietuvoje ir Estijoje.

“Tas, kuris nedirba, tas apie darbą kalba. Tas, kuris nesugeba darbo padaryti, darbą kritikuoja. Tas, kuris dirba, tyli, o jo darbas kalba apie jį.” (Rainis)

Biuro vadybininkė

Inta kiekvienoje probleminėje situacijoje visada ras patį geriausią sprendimą. Viską žinanti, pasiruošusi padėti, iniciatyvi, tai padeda kompanijai augti ir vystytis.

„Turėti svajonę neužtenka ─ įgyvendink ją!“

Latvijos konsultantų koordinatorė

Katrine, norėdama save išreikšti, ieško iššūkių ir kiekvieną dieną dalinasi įvairiomis idėjomis ir pasiūlymais. Ji nebijo naujos ir nežinomos patirties. Visada mandagi, su šypsena, pasirūpins klientų ir kolegų gerove.

 

„Artėk prie tikslo su džiaugsmu ir entuziazmu, kartu su nuostabiais žmonėmis!“

 

Biuro administratorė

Sigita puikiai dirba komandoje, sukurdama reikiamą atmosferą ir kokybišką darbą. Kad mūsų biure nebūtų nuobodu, Sigita  linksma, visada su jumoru.

 

 

 

"Niekada nesakyk niekada!"

 

 

Vyriausioji buhalterė

Padirbėkite šiek tiek rimtai ir šypsokitės. Svarbiais momentais galite išlaikyti ramybę ir pusiausvyrą. Atjaučianti, visada pilna kūrybinių idėjų, pasirengusi dalintis su kolegomis ir realizuoti jas.

 

Sandėlio vadybininkas

 Atjaučiantis ir išmanantis, Kasparas  retai pirmame plane, tačiau būtent jis rūpinasi Jūsų užsakymais. Sugeba sukurti tvarką chaose, išlaikyti ramybę ir teigiamą požiūrį.

„Kas mūsų nepražudo ─ padaro mus stipresniais!”

 

Estijos konsultantų koordinatorė

Ljudmila ─ energinga ir komunikabili, su stipriomis lyderio savybėmis. Jos pareiga yra išlikti ramiai ir rasti išeitį, motyvuoti ir įkvėpti.

 

"Suvokęs savo potencialą ir įgijęs pasitikėjimą savo jėgomis, žmogus gali padaryti pasaulį geresniu.“ (Dalai Lama)!"

 

Lietuvos konsultantų koordinatorė

Danutė visada stengiasi dirbti taip, kad rezultatai teiktų pasitenkinimą ir džiaugsmą visiems. Jautri, kompetentinga, visada pasiruošusi tobulėti ir įgyti naujų žinių.

„Viską, ką žmogaus protas sumanys ir kuo patikės, jo ranka sugebės įgyvendinti. (Napoleonas Hilas)

Lietuvos biuro administratorė

Egidija geranoriška, atjaučianti, tiksliai ir laiku susidoros su bet kokia užduotimi.

 

"Diena, praleista be juoko ar be meilės, tai diena, praleista be gyvenimo." (Robin Sharma)

Sandėlio darbuotojas

Margus savo darbą  atlieka su dideliu atsakomybės jausmu ir yra visada pasiruošęs padėti kitiems. Jis nedvejodamas pareiškia savo nuomonę ir nenutyli svarbios informacijos.

 

"Viskas gerai!"

Estijos biuro administratorė

Leila yra labai atsakinga ir pozityvi darbuotoja. Ja visada galima pasitikėti, pasiruošusi palaikyti ir padėti.

 

"Nesijaudink dėl nieko, būk laimingas! "