Prenumeruoti naujienas

Jei norite būti pirmuoju, norėdami sužinoti apie naujausias "Norwex" akcijas ir specialius pasiūlymus, įveskite savo el. Pašto adresą ir įsitikinsime, kad kiekvieną mėnesį gausite naujausius "Norwex" informacinius biuletenius.
Sąlygos ir taisyklės

Mes – daugiau nei kompanija: mes kuriame šviesesnę ateitį.

Mūsų šeimoms
Jos gyvens laimingiau ir sveikiau, nes mes kuriame saugų prieglobstį, iš esmės mažindami chemikalų naudojimą namuose, su paprastu, išlaidas pateisinančiu sprendimu, kuris išties veikia.
Mūsų konsultantams
Mes sudarome galimybės įsitvirtinti ir padėti įsitvirtinti kitiems kuriant savo verslą, gyventi svajonių gyvenimą bendruomenėje, kurioje propaguojamos tokios vertybės kaip sąžiningumas, pasitikėjimas ir pagarba.
Mūsų planetai
Mes dalijamės savo misija su kitais, parodydami, kaip galima sumažinti cheminių medžiagų naudojimą ir atliekų kiekį, kurios yra tikras iššūkis siekiant gyventi saugioje ir sveikoje aplinkoje.

Viskas prasidėjo Norvegijoje, siekiant nuvalyti vabalėlius nuo priekinio automobilio stiklo...

Bjornui Nicolaisenui buvo parodyta „stebuklinga“, iš paprasto mikropluošto pagaminta medžiaga. Su šia medžiaga, naudojant tik vandenį, buvo gerai nuvalytas itin nešvarus automobilio stiklas. Dėl ypatingo tankio medžiaga pasižymėjo neįprastomis valomosiomis savybėmis. Tai, kas prasidėjo 1994m. ─ nuostabus atradimas, mikropluoštas, naudojamas tik su vandeniu, gali nuvalyti daug daugiau nei tik automobilio langą, Norwex tapo viena iš labiausiai pasaulyje gerbiamų kompanijų.

Norwex istorija

Mes siekiame sukurti paveldą, kad suteiktume geresnę gyvenimo kokybę dabarties ir ateities kartoms.
— Bjorn Nicolaisen, "Norwex" įkūrėjas ir prezidentas
Susipažinkite su mūsų kolektyvu

Paprastas, bet svarbus tikslas

Visame pasaulyje žymiai padidėjo cheminių medžiagų gamyba ir naudojimas, ir daugumos chemikalų, kurie mus veikia kiekvieną dieną, poveikis žmonių sveikatai niekada nebuvo tirtas. Komapnija Norwex tiki, kad dirbdami kartu, vadovaudamiesi mūsų pagrindinėmis vertybėmis ─ sąžiningumu, pasitikėjimu ir pagarba ir radikaliai mažindami chemikalų naudojimą kasdieniniame gyvenime, mes galime stipriai teigiamai pakeisti mūsų namus ir mus supančią aplinką.

Per pastaruosius 50 metų buvo sukurta daugiau nei 80 tūkst. naujų cheminių medžiagų. Deja, tik apie 200 šių medžiagų poveikis žmogaus sveikatai buvo ištirtas.

Naudodami Norwex gaminius, Jūs nekvėpuosite, neliesite ir neįkvėpsite nuodingų chemikalų. Jūs tiesiog naudosite vandenį ir sukursite švaresnę, sveikesnę savo aplinką.

32 proc. plastiko pakuočių patenka į šaltinius, upes ir vandenynus.

Pasirinkimas ─ mažinti plastiko naudojimą ir šiukšlių patekimą į aplinką, kartu mes galime kurti šviesesnę ateitį.

Chemikalai per visą žmogaus gyvenimą kaupiasi žmogaus organizme, užteršia žmogaus kūną.

Cheminės medžiagos patenka į mūsų kūnus ir naudojant skalbimo priemones ir asmens higienos gaminius. Sumažinkite savo "kūno taršą", mažindami chemikalų naudojimą savo namuose.

Oro užterštumas uždarose patalpose yra viena penkių didžiausių sveikatą trikdančių problemų Amerikoje, kur chemikalų aktyvumas yra iki 70 kartų intensyvesnis nei lauke.

Venkite cheminių oro gaiviklių ir brangių toksiškų valymo gaminių, sukurkite saugų prieglobstį savo šeimai. Atminkite - "kvepiantis" ne visada reiškia "švarus"!

Realūs žmonės, realus poveikis

Norwex kompanijoje, mūsų vizija siekia daug daugiau nei vien tik pelnas. Mes ne tik gaminame gaminius su mažesniu kiekiu kenksmingų cheminių ingredientų, tačiau mes sukūrėme keletą paramos projektų, tokių kaip mikropluošto ir pakuočių perdirbimo programas, kurios suteikia socialiai sąmoningą požiūrį į aplinką.

Kartu mes galime stipriai teigiamai pakeisti mus supančią aplinką ir įgyvendinti pažadą kurti šviesesnę ateitį visiems.

Mūsų bendruomenė yra tikrai pasaulinė. Norwex savo veiklą pradėjo Norvegijoje 1994 m. ir 1999 m. įkūrė filialus Šiaurės Amerikoje ir Kanadoje. Nuo tada mes išplėtėme savo veiklą Australijoje, Didžiojoje Britanijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Vokietijoje, Naujojoje Zelandijos, Švedijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, įskaitant tai, kad mūsų Norwex bendruomenė yra trijuose pasaulio žemynuose.

Koks bus Jūsų pažadas į šviesesnę ateitį?

Prekės
Išbandysiu gaminius
Prezentacija
Aš organizuosiu Norwex prekių prezentaciją
Prisijungti
Aš tapsiu Norwex konsultantu
Sužinoti
Aš noriu gauti informacijos apie Norwex judėjimą