Istorija

Error message

  • Warning: syslog() has been disabled for security reasons in syslog_watchdog() (line 118 of /home/norwexlv/public_html/norwex.lt/modules/syslog/syslog.module).
  • Warning: syslog() has been disabled for security reasons in syslog_watchdog() (line 118 of /home/norwexlv/public_html/norwex.lt/modules/syslog/syslog.module).

Kompanija „Norwex“ įkurta 1994 m. Norvegijoje, tiesiogiai bendradarbiaujant su „Eidsvoll Miljoprodukter“ pagal unikalią koncepciją – švara be chemijos. Ši koncepsija sparčiai plinta ir šiandien, mes sėkmingai dirbame Norvegijoje, Kanadoje, Amerikoje, Australijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje.

Mūsų tikslas yra gerinti gyvenimo kokybę iš esmės mažinant chemikalų naudojimą visame pasaulyje!

1994

Viskas prasidėjo Norvegijoje, siekiant nuvalyti vabalėlius nuo priekinio automobilio stiklo. 1994m. Bjornui Nicolaisenui buvo parodyta „stebuklinga“, iš paprasto mikropluošto pagaminta medžiaga. Su šia medžiaga, naudojant tik vandenį, buvo gerai nuvalytas itin nešvarus automobilio stiklas. Dėl ypatingo tankio medžiaga pasižymėjo neįprastomis valomosiomis savybėmis.

Netrukus po šio atradimo Norvegijoje duris atvėrė bendrovė „Eidsvoll Miljoprodukter“. Jos veikla buvo grindžiama pažangiu principu „Švara be chemijos“. Šio principo esmė – mikropluošto audiniai, sukurti Švedijoje. Tai buvo naujoviškas ir pažangus valymo būdas: valoma tik su unikalaus mikropluošto šluoste ir vandeniu, taip itin mažinant chemikalų naudojimą. 1995 m. „Norwex“ atėjo į namų rinką Norvegijoje. Dėl paprastos, bet tikrą perversmą sukėlusios idėjos „Švara be chemijos“ kompanijos verslas ėmė sparčiai plėtotis. Ši nauja valymo idėja išplito po visą šalį. Norvegijoje kompanija įsikūrė labai kukliame pastate, nes gautą pelną investavo į verslo plėtrą. Jau nuo pat pradžių kompanija stengėsi keisti gyvenimo kokybę.
 

1999 Koncepsija "Švara be chemijos" sėkmingai plito ir buvo išvežta už Norvegijos ribų...  Mažas, raudonas mikropluošto audinys 1999 m. pavasarį nukeliavo į Kanadą. „Eidisvoll Miljoprodukter“ nusprendė įkurti savo pirmąją dukterinę įmonę "Norwex Enviro Products“ užsienyje. Vadovaujantis „Norwegian Experiance (Norvegų patirtis) „Norwex“ sparčiai auga Šiaurės Amerikoje. Patyrus nuostabų augimą, buvo įkurta "Norwex Holding ", siekiant tolesnio tarptautinės plėtros galimybių.
2004 Latvijoje įkurta "Norwex Baltic", kuri dabar sėkmingai veikia visose trijose Baltijos šalyse: Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje.

2007

"Norwex" sukūrė ir patentavo unikalią technologiją, sujungiančią mikropluoštą su sidabru. Ir tampa lyderiais savo srityje.

2008

Oficialiai savo veiklą pradėjo  bendrovė „Norwex Australija“, kurios rinkos itin spartus augimas vis dar stebina. Tai rodo, kad „Norwex“ misija ir kompanijos skiriamas dėmesys aplinkai bei siekis gerinti gyvenimo kokybę atitiko šios rinkos poreikį.

Reaguodama į didėjančią vartotojų paklausą, "Norwex" produktų linija yra plečiama ir pasiūlomi išskirtiniai asmens higienos produktai be kenksmingų cheminių medžiagų.

 

 Išplečiama "Norwex" misija: "Gerinti gyvenimo kokybę, itin mažinant chemikalų naudojimą asmens higienai ir valymui"

2009 „Norwex“ atidaro savo mikropluošto gamyklą.
2010 Plečiama pagrindinės bendrovės „Norwex Enviro Products“ Kanada būstinė, kad  būtų patenkintas augantis kompanijos produktų poreikis.
2011

Toliau vyksta „Norwex“ plėtra: oficialiai atidaryta „Norwex JAV“.

Pristatoma išplėsta „Norwex“ asmens priežiūros produktų linija.

2013 Atidarytas "Norwex" JAV distribucijos centras, siekiant suteikti klientams aukščiausio lygio aptarnavimą.

 

2014

Šiemet minime 20-ąsias įmonės veiklos metines.
Maloniai kviečiame „Norwex“ konferencijoje švęsti mūsų bendrą sėkmę!
Mes džiaugiamės, kad esate „Norwex“ šeimos dalimi!